Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Özel Ders Alın

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Size Özel Sınav Hazırlık Eğitimleri

İş Ya Da Eğitim Hayatınıza Uygun İstenilen Gün Ve Saatlerde Sınav Hazırlık Eğitimleri

TOEFL özel ders alacak öğrencimizin seviye belirleme sınavının yapılması ve öngörüşme ile eksik görülen alanların belirlenmesi sonrasında hedeflediği puana göre kişisel programlar hazırlıyoruz.

Eğitim sistemimiz TOEFL da istenilen skora odaklıdır. Intermediate düzey olan öğrenciden 2 aylık eğitim sürecinin sonunda 80-90 aralığı puan alması beklenir.

Öğrencinin dil bilgisi ve kullanım seviyesini maksimum düzeye taşıyacak yoğun ders işleyişi, deneme testleri, ödev ve takip süreciyle öğrencimizide bu hedefe odaklıyoruz.

Kullandığımız TOEFL Eğitim Materyalleri

TOEFL özel derslerimizde dünya genelinde en çok tercih edilen kitapları kullanmaktayız. Ayrıca DDM'in özel olarak hazırladığı TOEFL materyal arşivi ve bilgisayar odalarımızıda etüt dersleri için ögrencilerimizin kullanımına sunuyoruz.

TOEFL Özel Ders Öğretmenlerimiz

TOEFL sınavına hazırlıkta bilgi birikimi ve deneyimi olan sınav formatı ve tekniklerine hakim Türk ve Yabancı öğretmenlerden oluşan uzman kadromuz ile eğitim veriyoruz.

Kimler TOEFL Özel Ders Almalı

Daha önce TOEFL sınavına girmiş, belli bir puanı olan ve bu puanı yükseltmeyi amaçlayan kişiler, yoğun iş ve eğitim temposu olan Üniversite öğrencileri, Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör çalışanları istenilen gün ve saatlerde hazırlanabilen TOEFL özel ders programlarına katılabilir.